Velké plastové kontejnery

Velké plastové kontejnery

kontrola kvality
panenský HDPE 100% materiál
nejrychlejší dodací lhůta
nákladově efektivní

Podrobnosti o produktu

Velké plastové kontejnery poskytují díky své dlouhé životnosti a opakovaně použitelnému designu vysoké výhody a úsporu peněz. Na rozdíl od vlnitých nebo dřevěných obalů, které mohou časem zahynout, skládací paletové koše poskytují odolnější design, který lze v průběhu let opakovaně používat pro mnoho produktů.


1). Velké plastové kontejnery pro volně ložené látky se používají k přepravě a skladování.


2) .Mají odolnost proti korozi, nenasákavé, odolné proti molům a další vynikající vlastnosti, takže přiměřeně chrání náklad.

3). S nenahraditelnými výhodami dřevěných paletových krabic: Odolné proti vlhkosti, odolné proti formování, bez hřebíků, bez trnů, bez škůdců, šupinaté, recyklovatelné, bezpečnosti a zdraví atd.

4). 4 způsoby, použitelné pro provedení vysokozdvižným vozíkem

5). Paletové boxy jsou vyrobeny z HDPE, jedovaté a neškodné

6). Skládací funkce šetří více místa při prázdné přepravě a skladování ve skladu.


stylvelký plastový kontejner pro volně ložené látky
externí specifikace1200 * 1000 * 1000 mm
vnitřní specifikace1117 * 918 * 865 mm
skládací specifikace1200 * 1000 * 400 mm
dynamické zatížení
1000 kg
statické zatížení4000 kg
regálové zatížení500 kg
materiálHDPE NEBO PP


Large foldable collapsible plastic virgin HDPE industry pallet container


Vzhledem k tomu, že velký plastový kontejner na volně ložené látky má šířku palety, poskytuje snadnou přepravu a čisté balení v jakémkoli přepravním vozidle. Vysokozdvižné vozíky mohou snadno uspořádat a zabalit palety rovnoměrně, připravené k přepravě, což zefektivňuje pracovní prostředí.

Ochrana životního prostředí: velké plastové kontejnery na sypké materiály jsou produkty šetrné k životnímu prostředí, protože je lze recyklovat a znovu použít, což výrazně snižuje náklady na odpadky a likvidaci. Použití kontejneru může zabránit ztrátě tisíců lesů ročně


Výrobky bez fumigace a bez inspekce z plastových tácků lze exportovat přímo do Evropy, Ameriky a dalších zemí. S neustálým zlepšováním výrobních podmínek, podmínek skladování, kontroly procesu a požadavků na řízení kvality se začaly objevovat plastové palety a brzy obsadily místo kvůli nepřekonatelným omezením dřevěných palet v hygienických podmínkách a standardizované výrobě. Veškeré vyvážené potraviny, nápoje a léky by měly být přepravovány ve velkém plastovém kontejneru pro volně ložené látky

Ochrana životního prostředí a konzervace plastových palet: plastové palety nahrazují dřevo plasty, které lze recyklovat a použít k úspoře zdrojů a splnění požadavků národní ochrany životního prostředí. Z dlouhodobého hlediska jsou nákladově efektivní palety vysoké a hospodárné.

large plastic collapsible pallet box pallet collapsible bulk container


Vyrobeno pomocí vysoce kvalitního procesu vstřikování plastů z potravinářského plastu

Zkosené odvětrávání na základně a bočních panelech zajišťuje ochranu produktů a zároveň poskytuje zvýšené proudění vzduchu

Rychlá a snadná montáž snižující mzdové náklady a manipulaci

Nízká hmotnost se skládacími stranami s poměrem skládání 3: 1 zvyšuje efektivitu přepravního zatížení

 Zde jsou jen některé z mnoha výhod používání plastových paletových krabic na rozdíl od tradičních dřevěných palet nebo kartonových krabic:

• Mohou být znovu použity, což je činí ekologickými

• Jsou odolnější než lepenkové krabice

• Chrání vaše výrobky

• Mohou přepravovat širokou škálu produktů

• Jsou plně odolné proti povětrnostním vlivům

• Lze je skládat, aby se ušetřilo místo na úložišti ve skladech i v přepravním kontejneru

• Mohou být použity v různých pohyblivých zařízeních (např. Vysokozdvižných vozících)

• Nestabilní přepravky pro snadné použití

• Mohou ušetřit peníze vaší firmy, protože jsou nákladově efektivní

• Skvělé odvodňovací a cirkulační vlastnosti pro přepravu potravin a léčiv

Vytvořená slova na nich nebo kolem nich, byla na každém rohu ulice, byly to filmové hvězdy, ikony, plátna pro pouličního umělce. Mohou však obstát ve zkoušce na kyseliny a zásady obsažené v potravinách? Stejně jako staré dobré vlnité pozinkované plechovky z minulých let je čas odejít do důchodu. Jsou hluční, oškliví a rezaví. Netěsní, jejich spodní část spadne, mají ostré rohy a co je nejhorší, probudí vás za úsvitu.

V případě potravinového odpadu (organické látky) se plastové nádoby opravdu lesknou. Pamatujete si na staré dobré časy sardinek z oceli? Ve starožitném časopise najdete starou černobílou fotografii. Přestože se stále používají některé ocelové plechovky, povlaky jsou velmi pokročilé, drahé a jemné. Pokud bychom měli analyzovat týdenní odpad z kuchyně, ať už z domova nebo z hotelu, najdete různé korozivní látky (na kovy).


OSVĚTLUJÍCÍ PALETA je zkušeným dodavatelem velkých plastových kontejnerů mezi těmi světově proslulými výrobci velkých plastových kontejnerů, kteří vám mohou nabídnout horký prodej a velkoobchodní služby s velkými plastovými kontejnery. Vítejte v naší továrně na objednávku našich produktů za nízkou cenu.
Hot Tags: výrobci velkých plastových kontejnerů, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej

Odeslat dotaz

You Might Also Like