500 * 300 * 230 mm uzavřené skládací přepravky

1.Size:500x300x230mm2.Weight:1.54kg3.Load capacity:12kg4.volume kapacita: 28 L

1.Size:500x300x230mm

2.Weight:1.54 kg

3. zatížení kapacita: 12 kg

4. Objem Objem: 28 L


ENLIGHTENING paleta je že zkušený 500 * 300 * 230 mm uzavřené skládací přepravky dodavatel mezi těmito svět slavné 500 * 300 * 230 mm uzavřené skládací přepravky výrobci, kteří mohou nabídnout horké prodej a levné 500 * 300 * 230 mm uzavřené skládací přepravky velkoobchodní služby. Vítá vás objednat naše výrobky za nízkou cenu s naší továrně.

Popis výrobku

Zavřené Sklopné plastové bedny zjednodušuje vaše rodinné aktivity a každodenní úkoly pohodlný způsob, jak nosit malé předměty. Pop to otevřít, když ho potřebujete, přeložte jej plochý, když jí nemáte. Toto inteligentní, kompaktní řešení je ideální pro balení, přepravu a skladování své věci. Tyto bedny univerzální nástroj zvyšuje jednoduchost a efektivitu každodenní úkoly a skladování. Vyzkoušejte je na sportovní vybavení, umění a řemesel, zahradnictví a domácí zlepšení projekty.


Měření 500 L x 300W x 230 H, tato přepravka skládací nástroj nese 28 litrů objemu, s maximální nosností 12kgs. Má robustní, pevné spodní a pevné zdi, které jsou ideální pro náročné projekty. Boční rukojeť umožňují pohodlnou dopravu a lehký rám udržuje nošení pohodlné.

Když jste hotovi, pomocí nástroje bednu, sbalí dolů pro snadné skladování. Chytré bedny jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů a nabídnout udržitelná alternativa k plastové sáčky, totes a boxy. Chytré bedny jsou také hygienické a může dokonce být sanovány v myčce na nádobí.
Informace o společnosti

Enlightening palet Industry Co., Ltd je komplexní velkých plastových výrobků Výroba a provoz podniků. Především zabývá plast skládací box\binscarte\turnover box\basket\pallet dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnik a zřízení kanceláří v Hong Kongu a vnitrozemí. V současné době společnosti marketingové pokrytí sítě doma i v zahraničí, například Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby vyhrát většinu zákazníků podporu a důvěru. Naší filozofií je: ke kvalitě usiluje o přežití, pověst a značka. Naše produkty jsou široce používány v petrochemickém, chemické, pivo, nápoje, potraviny, medicíny, tabák, dráty a kabel a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Kdykoli, jsme se chtějí spolupracovat s vámi upřímně a společně vytvořit lepší budoucnost pro rozvoj průmyslu, logistiky Číny poskytovat lepší služby.Hot Tags: 500 * 300 * 230 mm uzavřené skládací přepravky výrobce, továrny, velkoobchod, levné, cena horké prodej