Ovocná plastová paletová krabice

Ovocná plastová paletová krabice

Paletová krabice z ovocných plastů je v plastu a poskytuje vynikající hygienické vlastnosti. Je vhodný pro potravinářský a ovocný a zeleninový průmysl. Plasty se nezhoršují, nezadržují kapaliny nebo pachy a nepřenášejte je do potravin.

Podrobnosti o produktu

Ovocná plastová paletová krabice je postavena tak, aby zabránila tvorbě plísní, která by poškodila jakýkoli druh produktu. Plné i prázdné, lze stohovat a paletizovat, aby se usnadnil strach a punčocha. Bedny mohou být naskládány na sebe s maximální bezpečností a stabilitou.


Výhoda ovocné plastové paletové krabice

1. Materiál z polyethylenu (PE) s tlustými stěnami odolává vodě, olejům, kyselinám a extrémním teplotám a snadno se čistí

2. Svislá žebra se provdá až k budování kompaktních a stabilních zátěží

3. Zesílené rohy a boky poskytují maximální ochranu v nejvíce abrazivním prostředí

4. Umožňuje čtyřcesíce zvedání vysokozdvižných vozíků

5. K dispozici jsou větrané modely, které nabízejí skvělý průtok vzduchu pro obsah.


Může být skládací, aby se ušetřil přepravní prostor a náklady.

MC~[TX(1@6%}D$@@YZQ9_(6

Použitelné pro ovocnový a zeleninový průmysl

05@EX0)F_XSU6084)ZC038W


Zemědělství a zejména pěstování a zpracování ovoce a zeleniny je velmi náročný podnik. Vyžaduje balení s vysokou účinností, pevností a odolností vůči drsnému prostředí. Obaly musí také zachovat čerstvost a kvalitu produktů z terénu do regálu supermarketu. Pro tyto aplikace a pro zahradnictví zpracovaná zelenina, listové saláty a vinařství. Ovocná plastová paletová krabice dokonale vyhovuje specifickým potřebám tohoto koncového použití.


ENLIGHTENING PALET je zkušený dodavatel paletových krabic z ovocných plastů mezi těmi světově proslulými výrobci paletových krabic z ovocných plastů, kteří vám mohou nabídnout horký prodej a levné velkoobchod s plastovými paletovými krabicemi. Vítejte u objednání našich produktů za nízkou cenu s naší továrnou.
Hot Tags: ovoce plastové paletové krabice výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej

Odeslat dotaz

You Might Also Like