Stohovatelný australský Standard 1162 x 1162 skládání odvětrávané plastové palety kontejner

Stohovatelný australský Standard 1162 x 1162 skládání odvětrávané plastové palety kontejner

1.Size:1162x1162x790mm 2.Weight:49kg 3.Volume:720L 4. statické zatížení: 4t, dynamické zatížení: 1t 5. zatížení qty:80pcs v 20GP, 180pcs v 40HQ

Podrobnosti o produktu

Stohovatelný australský Standard 1162 x 1162 skládání odvětrávané plastové palety kontejner

QQ图片20170206171403.jpg

Položka

CS-1162

Vnější Dimension(L*W*H)

1162 * 1162 * 790 mm

Hmotnost

50kgs

Vysokozdvižného vozíku-vstup

4

Statické zatížení

4T

Dynamické zatížení

1T

Materiál

HDPE

Složené výška

260mm

Plastové skládací kontejnery jsou vyrobeny z vysokohustotního polyetylénu plastic pro dlouhodobou životnost. Má skládací design pro snadné skladování a přenášení. Velké kontejnery nabízejí čtyři way vidlice vstup pro větší kontrolu při manipulaci. Plastové skládací kontejnery lze stohovat bez police pro větší stabilitu a bezpečnost. Konstrukční pěna tvarovaná konstrukce nabízí zvýšenou sílu a podporu. Přihrádky, totes a kontejnery jsou snadno čistitelné. Barvy jsou černá, modrá nebo šedá. Rozměry a hmotnost kapacita se liší podle modelu. Hromadné kontejner víčka se prodávají samostatně. Chrání obsah před poškozením od prachu a nečistot pro zvyšuje spolehlivost.

Funkce

1. pokles dveře je k dispozici v dlouhé straně, snadno ovladatelná zboží v kontejneru.

2. vnitřní kontejner je plochý design a snadno umýt.

3. obal knihy je k dispozici.

4. protiskluzové gumy jsou asssembled běžci a dole.

5. velmi silný a odolný, vyrobený vstřikováním strukturální pěny. Je dodáván s více možnostmi konfigurace dveří. Ideální pro mezinárodní přepravu zboží v kontejnerech.

6. označení se montují na krátké straně a dlouhé.

7. náhradní díly jsou k dispozici pro výměnu.

O poučné

Enlightening palet Industry Co., Ltd je komplexní velkých plastových výrobků Výroba a provoz podniků. Především zabývá plast skládací box\binscarte\turnover box\basket\pallet dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnik a zřízení kanceláří v Hong Kongu a vnitrozemí.

V současné době společnosti marketingové pokrytí sítě doma i v zahraničí, například Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby vyhrát většinu zákazníků podporu a důvěru.

Naší filozofií je: ke kvalitě usiluje o přežití, pověst a značka. Naše produkty jsou široce používány v petrochemickém, chemické, pivo, nápoje, potraviny, medicíny, tabák, dráty a kabel a mnoha dalších průmyslových odvětvích.

Kdykoli, jsme se chtějí spolupracovat s vámi upřímně a společně vytvořit lepší budoucnost pro rozvoj průmyslu, logistiky Číny poskytovat lepší služby.

邮箱.jpg

Hot Tags: stohovatelný Australský standard 1162 x 1162 skládání odvětráván kontejner výrobci plastových palet, továrna, velkoobchod, levné, cena horké prodej

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit