Plastové velkoobjemové nádoby pro skladování šťávy

Plastové velkoobjemové nádoby pro skladování šťávy

Plastové velkoobjemové nádoby pro skladování šťávy mohou být použity v chladných místnostech, odolný a pevný pro použití vysokozdvižného vozíku a ručních zvedáků sklopná konstrukce může snížit prostor

Podrobnosti o produktu

Úvod do plastových sypkých nádob

Odolné, opakovaně použitelné plastové a kovové velkoobjemové kontejnery z opakovaně použitelných přepravních obalů jsou postaveny tak, aby poskytovaly podnikům nákladově efektivní způsob přepravy výrobků. Namísto nákupu jednorázových krabic pro přepravu a skladování budou naše robustní velkoobjemové kontejnery trvat roky, a to i v náročných podmínkách. Všechny naše velkoobjemové kontejnery jsou navíc recyklovatelné, což znamená, že naše produkty mohou vaší organizaci pomoci snížit uhlíkovou stopu.


Nabízíme širokou škálu hromadných kontejnerů – včetně skládacích kontejnerů s hromadného balení, sběrných kontejnerů, stohovatelných kontejnerů s volně ložených a kontejnerů na hromadné potraviny. Bez ohledu na to, jaké je vaše odvětví nebo velikost vašeho logistického projektu, jsme přesvědčeni, že máme pro váš provoz ten správný typ kontejneru.

IMG_4957

IMG_4959

Výhody pro plastové sypké nádoby

Opakovaně použitelné přepravní obaly jsou důvěryhodné již více než 25 let a za tu dobu jsme spolupracovali s podniky všech velikostí. Můžeme vám tedy poskytnout odborné poradenství ohledně správných přepravních kontejnerů pro váš provoz, stejně jako o metodách pro zefektivnění procesů manipulace s materiálem, které mohou pomoci maximalizovat efektivitu vašeho dodavatelského řetězce. A co víc, když s námi pracujete, budete mít prospěch z:


Rozsáhlý inventář – Máme k dispozici nejširší sortiment opakovaně použitelných přepravních obalů, takže máme hromadné kontejnery se všemi funkcemi, které potřebujete, včetně izolace, čtyřcestných základů vidliček, bezpečných víček, vypouštěcích ventilů, skládacích stěn a dalších.

Hvězdný zákaznický servis - Poskytujeme nabídky rychle a jsou k dispozici pro zodpovězení jakýchkoli otázek týkajících se našich produktů poté, co obdržíte vaši objednávku. Naším cílem je vytvořit s vámi úspěšné dlouhodobé partnerství.

Krátké dodací lhůty – Naše rozsáhlé zásoby hromadných kontejnerů jsou uloženy ve více skladech po celé zemi, takže jsme obvykle schopni dodat objednávky do 1-2 pracovních dnů. A naše více sklady mohou pomoci minimalizovat náklady na dopravu.

Nejlepší ceny - Nakonec je to všechno o nejlepší hodnotě a efektivitě. Získáváme hromadné kontejnery od všech předních výrobců a víme, jak vyrobit nejlepší hodnotu. Naše kupní síla, využití konkurence výrobců, vztahy a odborné znalosti nám pomáhají poskytovat našim zákazníkům nejlepší velkoobjemové kontejnery za nejlepší ceny.

Navíc, pokud máte požadavky, které nejsou splněny některou z našich off-the-shelf možnosti, jsme rádi, že s vámi pracovat na vytváření vlastních hromadných kontejnerů, které splňují všechny vaše potřeby.


Další informace získáte od opakovaně použitelného přepravního obalu a požádejte o cenovou nabídku. Rádi vám zodpovíme Vaše dotazy a dále probereme Váš logistický projekt.

Hot Tags: Plastové velkoobjemové nádoby pro skladování šťávy výrobců, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej

Odeslat dotaz

You Might Also Like