Kontejner na velkoobsážné skladování plastových palet

Kontejner na velkoobsážné skladování plastových palet

1.size:1200x1000x1000mm 2.hmotnost:55KG 3.Hlasitost:887L 4.Statické zatížení: 4000KG, dynamické zatížení: 1000KG

Podrobnosti o produktu

Popis produktu plastové paletové hromadné skladovací nádoby:

Velikost1200x1000x1000mmHmotnost55kg
Objem887LMateriál100% HDPE
nosnoststatické zatížení 4t, dynamické zatížení 1tnačíst množství1x20gp:56ks, 1x40hq:151ks

-Tyto plastové paletové velkokapásové skladovací kontejnery jsou k dispozici ve skládacích, rovných stěnách a vnořených stylech a nabízejí pevnost a robustní odolnost požadovanou v dnešních systémech manipulace s materiálem a distribuce. Pokud chcete kombinovat standardní paletu s univerzálním kontejnerem s různou nosností a možnostmi úspory místa, pak jsou skládací paletové kontejnery vaší nejlepší volbou.

collapsible plastic pallet container

-Postaveny na standardní paletové základně, tyto skládací velké krabice nabízejí velkorysý úložný prostor, nízkou prázdnou hmotnost a různé funkce pro usnadnění manipulace, skladování a stohování, jako jsou kola pro snadný pohyb, přístupové dveře na dlouhých a krátkých stranách, integrovaný uzamykací systém.

-Tento kontejner pro velkoobjemové skladování plastových palet je nepostradatelný pro většinu skladovacích a přepravních aplikací v automobilovém, maloobchodním, distribučním, elektronickém a výrobním průmyslu. Skládací paletové nádoby mají hladké a snadno čistitelné povrchy. Pokud není použita, stěny mohou být na paletě zhroucené, což vám pomůže ušetřit úložný prostor a zaplatit méně za zpáteční cestu prázdných kontejnerů.

- Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich produktů, neváhejte nás kontaktovat, odpovíme jako první. Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti.

Hot Tags: Plastové palety velkokapásové kontejnery výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit