Heavy Duty ovoce použití Skládací paletový koš

Heavy Duty ovoce použití Skládací paletový koš

Tento skládací plastové palety přihrádky dodávek šarží pro zemědělství a zejména ovoce a zeleniny, pěstování a zpracování je velmi náročná záležitost.

Zeleninové úložiště pomocí sklopné přihrádky

 

Položka skládací velké úložné přihrádky
velikost 1200x1000x810mm
materiál HDPE
hmotnost / objem 43kg / 700L
statické zatížení 4T
dynamické zatížení 1T

 

Tento skládací plastové palety přihrádky dodávek šarží pro zemědělství a zejména ovoce a zeleniny, pěstování a zpracování je velmi náročná záležitost. Vyžaduje to balení s vysokou účinností, sílu a odolnost vůči drsným prostředím.

Balení také musí zachovat čerstvost a kvalitu produktů z oblasti do supermarketu police. Tento Skládací koš dokonale splňují specifické potřeby tohoto konečného použití.

 

 

customer usage picture.jpg

 

Skládací paletový koš je vyroben z HDPE a materiál HDPE má dobrá tepelná odolnost a odolnost proti chladu, dobrou chemickou stabilitu, vysokou pevnost a tuhost. Je to jeden z nejlepších materiálů pro výrobu plastový box.

 

usaeg picture.jpg

ENLIGHTENING paleta je zkušený trvanlivých ovoce použít Skládací paletový koš dodavatele mezi těmito světově proslulé trvanlivých ovoce používají Skládací paletový koš výrobci, kteří mohou nabídnout horké prodej a levné trvanlivých ovoce Skládací paletový koš velkoobchod Služba. Vítá vás objednat naše výrobky za nízkou cenu s naší továrně.
Hot Tags: těžké plody používají Skládací paletový koš výrobce, továrny, velkoobchod, levné, cena horké prodej