Skládací paletová krabice

Skládací paletová krabice

Skládací plastová přepravka na palety pro dlouhodobý výkon v nejnáročnějších prostředích také nabízí vynikající vnitřní kapacitu a je velmi robustní.

Skládací paletová paleta v různých velikostech, z nichž mnohé mají otevírací dveře pro snadný přístup. Tyto skládací boxy se používají k přepravě těžkých a objemných předmětů a podle názvu mají paletové nohy a jsou konstruovány pro přepravu vysokozdvižným vozíkem nebo paletovým vozíkem. Naše skládací krabice se při použití bezpečně stohují a v prázdném stavu sklopí, aby se ušetřil prostor a snížily náklady na zpáteční dopravu.

Výhodou skládací paletové krabice

1. Vratné dveře jsou k dispozici na obou stranách;

2. Držáky štítků jsou sestaveny na dlouhé a krátké straně;

3. Náhradní díly jsou k dispozici pro výměnu;

4. Čtyři způsoby vstupu.


Doprava ovoce a zeleniny

FD32(3DF5C{181Z$MB~$2`9

Skladování ovoce a zeleniny

JWI1KB(XABYFYC96DWO783L

3 kusy / svazek s strečovou fólií nebo lze zabalit dle přání zákazníka

JX17V{EZ}U2ZT0QM8GKM$QK

Skládací paletová krabice je široce používána ve většině hlavních průmyslových odvětví, včetně strojírenství, výrobců textilu, automobilů, zpracování masa, recyklačních společností a nakládání s odpady, použití skládacích plastových paletových krabic.

ENLIGHTENING PALLET je zkušený dodavatel skládacích paletových krabic mezi světově proslulými výrobci skládacích paletových krabic, kteří vám mohou nabídnout prodej za horka a levné služby velkoobchodu skládacích palet. Vítejte v našem závodě na objednání našich produktů za nízkou cenu.
Hot Tags: výrobci skládacích palet, továrna, velkoobchod, levný, cena, horký prodej