Skládací velké plastové kontejnery

Skládací velké plastové kontejnery

Skládací velké paletové kontejnery Materiál hdpe

Enlighteningg Folding Plastic Containers je efektivní řešení převážně v automobilovém průmyslu a poskytuje ideální řešení pro skladování, přepravu a maloobchod. Naše průmyslové plastové kontejnery jsou univerzální, robustní, opakovaně použitelné a extra lehké. tyto speciálně navržené boxy připravené na prodej nejen maximalizují přepravní a maloobchodní prostor; jsou atraktivní, nákladově efektivní a představují rozumné řešení pro ochranu a vystavení ovoce, zeleniny, mléčných výrobků a jiných nepotravinářských předmětů.

Průmyslové skládací plastové kontejnery pomáhají maximalizovat prostor a minimalizovat odpad. Díky svému jedinečnému skládacímu, skládacímu a skládacímu designu je balení, stohování, skladování pohodlné a snadné.

folding pallet binfolding plastic pallet boxindustrial foldabl plastic pallet bin

Skládací plastové kontejnery jsou kompatibilní s jinými systémy balení rozměrů Euro; perfektně se hodí na vozíky, palety a regálové systémy

a poskytují vynikající výhody úspory místa. Ve složeném stavu mohou ušetřit až 80% zmenšení prostoru a přitom si zachovat pevnost běžného stohovacího kontejneru euronorm; Díky tomu jsou kontejnery nákladově efektivní při zpětné přepravě a skladování a ve skladech během období nečinnosti. Hladké svislé strany maximalizují vnitřní úložnou kapacitu a krabice se skládají společně s víkem nebo bez víka, skládané nebo otevřené.


Hot Tags: skládací velké plastové kontejnery výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej