Australský standardní skládací ovoce vychystávací koš, plastový bulk box

Australský standardní skládací ovoce vychystávací koš, plastový bulk box

1.Size: 1162x1162x790 mm 2.Váha: 52kg 3. Objem: 720L 4. Materiál: 100% HDPE 5.Statická zátěž: 4t, Dynamická zátěž: 1t

ENLIGHTENING PALLET je zkušený australský standardní skladatelný zásobník na ovoce, dodavatel plastových krabic mezi světově proslulou australskou standardní skládací nádobou na ovoce, výrobci plastových krabic, kteří Vám mohou nabídnout horký prodej a levné australské standardní skládací ovoce, velkoobchodní služby. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.

Australský standardní skládací ovoce, plastový přepravník

QQ fotografie 20170206171310.png


Položka

ENL-1162

Vnější rozměr (L * W * H)

1162 * 1162 * 790 mm

Hmotnost

50kgs

Zvedání vidlic

4

Statické zatížení

4T

Dynamické zatížení

1T

Materiál

HDPE

Skládaná výška

260mm

popis produktu

Plastové skládací kontejnery jsou vyrobeny z polyethylenového plastu s vysokou hustotou pro dlouhou životnost. Nabízí skládací design pro snadné skladování a přenositelnost. Velkoobjemové kontejnery nabízejí čtyřcestný vstup pro větší ovládání při manipulaci. Plastové skládací kontejnery pro přepravu volně ložených materiálů mohou být uloženy bez stohování pro větší stabilitu a bezpečnost. Strukturovaná konstrukce z pěnové hmoty nabízí zvýšenou pevnost a podporu. Koše, toty a kontejnery se snadno čistí. Barvy jsou černé, modré nebo šedé. Rozměry a hmotnostní kapacity se liší podle jednotlivých modelů. Kontejnerové víko pro objemné balení se prodává samostatně. Chrání obsah před poškozením z prachu a nečistot pro vyšší spolehlivost.

Funkce

1. Dveřní křídla jsou k dispozici na dlouhé straně, zboží je snadno manipulovatelné v kontejneru.

2. Vnitřní kontejner je plochý a snadno se umýt.

3. Dustcover je k dispozici.

4. Protiskluzová kaučuk je nasazena v běžkách a spodku.

5. Velmi silná a trvanlivá, vyráběná vstřikováním plastů. Dodává se s několika možnostmi konfigurace dveří. Ideální pro mezinárodní přepravu zboží v kontejnerech.

6. Držáky štítků jsou sestaveny na dlouhé a krátké straně.

7. K výměně náhradních dílů.

O osvícení

Povýšená paleta Industry Co, Ltd je komplexní velké plastové výrobky výroby a provozování podniků. Hlavně zabývající se plastovou skládací krabicí \ binscarte \ obal box \ košík \ paleta dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnikání, a zřídil kanceláře v Hongkongu a ve vnitrozemí. V současné době společnost pokrývá marketingovou síť doma iv zahraničí, jako je Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby pro získání podpory většiny zákazníků a důvěry. Naší filozofií je: kvalita se snaží o přežití, pověst a značku. Naše výrobky jsou široce používány v petrochemickém, chemickém, pivním, nápojovém, potravinářském, lékařství, tabáku, drátu a kabelu a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Kdykoliv jsme rádi, abychom s vámi upřímně spolupracovali a společně vytvořili lepší budoucnost pro rozvoj čínského logistického průmyslu, který bude poskytovat lepší služby.


Hot Tags: austrálské standardní skládací ovoce bin, plastové velkoobchody výrobce, továrna, velkoobchod, levné, cena, horké prodej