1200x1000x1000mm Skládací plastový velkokapacitní kontejner pro velká zatížení

1.Size: 1200x1000x1000mm 2.Váha: 55KG 3.Volume: 887L 4.Statická zátěž: 4000KG, Dynamické zatížení: 1000KG 5.Use: Automatický průmysl atd.

Podrobnosti o produktu

1.size: 1200x1000x1000mm

2. hmotnost: 55 kg

3.1x20gp: 60ks, 1x40hq: 150ks

Nový skládací velkoobjemový kontejner pro těžké zatížení


Obrázek 68.png


Typ:

Paletový regál

Styl

Skládací

Materiál:

HDPE

vysokozdvižný vozík

OK

handlift

OK

Rozměr (mm)

Kapacita zatížení (KGS)

POČET / Kontejner

L

W

H

Dynamický

Statický

Rackování

20 'GP

40'GP

40'HQ

1200

1000

1000

1T

4T

1T

60

/

150


Nové skladové kontejnery z naší výroby jsou vyráběny pro bezpečné skladování a přepravu:

* Plastové pryskyřice.

* Práškové zboží.

* Zemědělské produkty.

* Spotřební elektronika.

* Automobilové komponenty.

Stohovatelné kontejnery pro přepravu volně ložených látek jsou vyráběny s ohledem na účinné a bezpečné využití dostupného pracovního prostoru, které sportují všechny tyto vlastnosti:

* Drop dveře.

* Nehmatné, hladké rohy.

* Mechanismus pro rychlé nastavení a vyčištění.

Všechny skládací plastové kontejnery mohou být připraveny k nakládce nebo zpáteční cestě během několika minut a mohou být vypláchnuty stejně rychle!

Naše skládací kontejnerové jednotky jsou považovány za kompatibilní se standardními opakovaně použitelnými plastovými paletami používanými v potravinářském průmyslu. Velkoobjemové plastové nádoby jsou také výhodné v následujících aplikacích:

* Zemědělství.

* Výroba.

* Rozdělení.

Naše skládací kontejnery pro vysokou hustotu z polyethylenu (HDPE) jsou navrženy tak, aby úspěšně:

* Uskladněte práci.

* Stack při sbalení pro optimalizaci volného místa.

* V závislosti na zatížení stačí nahromadit až osm jednotek.

Modré plastové skládací kontejnery pro přepravu volně ložených látek prokazují, že není lepší způsob, jak zabezpečit a uložit váš inventář nebo suroviny!

Informace o společnosti

Popis společnosti

Qingdao Osvícení Electromechanical Co, Ltd je komplexní velké plastové výrobky výroby a provozu podniků. Především zabývající se plastovou skládací krabicí \ bins \ carte \ obal box \ košík \ paleta dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnikání, a zřídil kanceláře v Hongkongu a ve vnitrozemí. V současné době společnost pokrývá marketingovou síť doma iv zahraničí, jako je Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby pro získání podpory většiny zákazníků a důvěry. Naší filozofií je: na kvalitu se snaží

přežití, pověst a značka. Naše výrobky jsou široce používány v petrochemickém, chemickém, pivním, nápojovém, potravinářském, lékařství, tabáku, drátu a kabelu a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Kdykoliv jsme rádi, abychom s vámi upřímně spolupracovali a společně vytvořili lepší budoucnost pro rozvoj čínského logistického průmyslu, který bude poskytovat lepší služby.


Obrázek 64.png

Balení a expedice

Obrázek 72.png

Osvědčení

Obrázek 66.png

ENLIGHTENING PALLET je zkušený 1210d skládací velkokapacitní zásobník mezi světově proslulými 1210d skládacími velkými kontejnery, kteří vám mohou nabídnout horký prodej a levné 1210d skládací velkoobchodní kontejnerové velkoobchodní služby. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.

Hot Tags: 1200x1000x1000mm Heavy Duty skládací plastové velkoobjemové kontejnery výrobce, továrny, velkoobchod, levné, cena, hot selling

Odeslat dotaz

You Might Also Like