Sypký skládací plastový paletový kontejner

Sypký skládací plastový paletový kontejner

těžká hromadná skládací nádoba na plastové palety stohování s 5-8 vrstvami

Sypkých plastových paletových kontanierů

folding pallet bin

Skládací kontejnery mohou poskytovat silnou a bezpečnou manipulaci s materiálem s minimálním prostorem. Naše skládací kontejnery jsou odolné a opakovaně použitelné, což zajišťuje optimální skladování a stohování.

Kromě toho tyto ruční skládací kontejnery nabízejí klíčové funkce, které usnadňují používání našich plastových kontejnerů.


Skládací tote knock down poměry až 5:1

Kompatibilita se standardními paletovými systémy AIAG 48" x 45"

Nižší náklady na dopravu a kontejnery skladovací náklady

Velké oblasti štítků a držitelů karet na každém skládacím kontejneru poskytují snadnou identifikaci a lepší kontrolu zásob

Volitelná víka nabízejí zvýšenou ochranu

Skládací funkce přináší významné úspory na příchozí nákladní dopravu.


Specifikace sbalitelných kontejnerů

Existuje několik důvodů, proč společnosti vyhledávají sbalitelné hromadné kontejnery. Z dlouhodobého hlediska jsou opakovaně použitelné, což z nich činí extrémně ekologický způsob podnikání. Skutečnost, že jsou skládací také znamená, že mají rychlé nastavení a jsou snadno skladovatelné. Máte-li zájem o skládací, stohovatelné kontejnery, zde je něco o některé výhody jiní našli v jejich používání.


Paletový kontejner je plastový těžký skladovací kontejner. Strany těchto skládacích plastových nádob mohou být uvolněny a sbaleny do kompaktní a stohovatelné jednotky. Tyto velké skládací plastové nádoby lze použít k držení vyráběných dílů a sypkých materiálů, jako jsou součásti spotřebičů a automobilových dílů. Vzhledem k tomu, že tyto skládací plastové nádoby jsou vyrobeny z odolného plastu, některé mohou pojmout více než 4000 kg. Skládací plastové kontejnery jsou záměrně konstruovány tak, aby byly mobilní, a jsou snadno přepravovány po podlaze skladu pomocí vysokozdvižných vozíků a některých paletových zvedáků.


Co jsou skládací kontejnery (knock-down kontejnery)?

Skládací kontejnery, známé také jako knock-down kontejnery nebo knock-down kontejnery, jsou prostorově úsporné kontejnery dokonale navržené pro trvanlivost a dlouhou životnost. Tyto nádoby jsou vyrobeny z polyethylenu s vysokou hustotou (HDPE), odolného materiálu, který bude chránit váš produkt po celou dobu životnosti nádoby.


Volně dejte nám vědět, pokud máte nějaké další otázky, díky.


POUČNÁ PALETA je zkušený dodavatel skládacích plastových paletových kontejnerů mezi světově proslulými výrobci skládacích plastových paletových kontejnerů, kteří vám mohou nabídnout horký prodej a levný velkoskládací skládací plastový paletový kontejner velkoobchodní servis. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.
Hot Tags: hromadné skládací výrobci plastových paletových kontejnerů, továrna, velkoobchod, levné, cena, hot prodej

Dvojice: Ne

Další: Skládací velké plastové kontejnery