PP Materiálová logistická pohyblivá krabice s víkem

PP Materiálová logistická pohyblivá krabice s víkem

PP Materiálová logistická pohyblivá krabička s víkem, rozměr 600 * 400 * 315mm, vyrobená ze 100% panenského PP, je potravinářská, 600pcs / 20'GP, 1520pcs / 40'HQ

Podrobnosti o produktu

ENLIGHTENING PALLET je zkušený pp materiál logistický pohyblivý box s víkem dodavatelem mezi světově proslulý pp materiálu logistický pohyblivý box s víkem výrobci, kteří vám mohou nabídnout horké prodej a levné pp materiálu logistické stěhování krabice s víkem velkoobchodní služby. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.

PP Materiálová logistická pohyblivá krabice s víkem

Základní informace

Předmět číslo. :

LT-6040A

Vnější rozměry:

600 x 400 x 315 mm

Vnitřní rozměr

524 * 341 * 294 mm

Hlasitost :

70 L

Nosnost:

60KG

Kapacita stohování:

500 KG

Hmotnost:

3,3 KG

Materiál:

PP

Struktura:

Pevný základ a pevné strany

Barva :

Modrá / zelená / černá / šedá ...

Teplotní odolnost:

-25 ° C až +60 ° C

Plastová krabice, také známá jako logistická krabice, je široce používána v strojích, automobilech, domácích spotřebičích, lehkém průmyslu, elektronu apod., Kyselinové a alkalické odolnosti, olejové odolnosti, avirulentní insipiditě, mohou být použity pro podávání jídla a tak dále úklid, pohodlné obraty, úhledně skládané, usnadňují management.Its přiměřený design, vynikající kvalita, vhodný pro továrnu v oblasti logistiky dopravy, distribuce, skladování, zpracování distribuce, atd. Logistika obrat box odpovídal s řadou logistických kontejnerů a stanice zařízení, všechny druhy skladů, výrobních závodů a dalších příležitostí, v dnešním logistickém managementu se věnuje stále větší pozornost, obrat box pomáhá kompletní generalizaci kontejnerů logistiky, řízení integrace, je moderní logistické řízení potřeb pro výrobu a oběhové podniky.
Funkce:
1: Kompatibilní s regály nebo skříněmi skříněk jako speciální zásuvky.
2: Mohou být stohovatelné, namontované na jakémkoliv vhodném povrchu, jako jsou stěny, lavice, vnitřní vozíky a skříně nebo vozíky.
3: Odolný, hygienický, netoxický a vhodný.
4: Optimalizace úložného prostoru.
5: Barevné, odolné proti korozi a snadné čištění; netoxický, silný a snadný sortiment.
6: Ideální pro domácí, kancelářské, pracoviště a nemocnice atd.
7: K dispozici jsou různé velikosti.

Výroba a balení a doprava

Informace o továrnách

Povýšená paleta Industry Co, Ltd je komplexní velké plastové výrobky výroby a provozování podniků. Hlavně zabývající se plastovou skládací krabicí \ binscarte \ obal box \ košík \ paleta dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnikání, a zřídil kanceláře v Hongkongu a ve vnitrozemí. V současné době společnost pokrývá marketingovou síť doma iv zahraničí, jako je Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby pro získání podpory většiny zákazníků a důvěry. Naší filozofií je: kvalita se snaží o přežití, pověst a značku. Naše výrobky jsou široce používány v petrochemickém, chemickém, pivním, nápojovém, potravinářském, lékařství, tabáku, drátu a kabelu a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Kdykoli jsme horliví

spolupracovat s vámi upřímně, a společně vytvořit lepší budoucnost, pro vývoj čínského logistického průmyslu poskytovat lepší služby.

Osvědčení

Kontaktujte nás
Velmi si vážíme Vašeho dotazu e-mailem, faxem nebo okamžitou zprávou.
Na váš e-mail nebo fax odpovíme do 24 hodin.
Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat kdykoli.

Přeprava
Všechny dostupné způsoby dopravy mohou být aplikovány kurýrem, vzduchem nebo mořem.
Jmenovaná přepravní společnost nebo naši vlastní dopravci mohou být použita při přepravě.
Plnohodnotné sledování nákladů pro vás před příjezdem zboží.
Hot Tags: pp materiál logistický pohyblivý box s víkem výrobce, továrna, velkoobchod, levné, cena, horké prodej

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit