REUSUJÍCÍ PLASTICKÉ POHYBOVÉ KRABICE

REUSUJÍCÍ PLASTICKÉ POHYBOVÉ KRABICE

POUŽITELNÉ PLASTICKÉ KOŠÍKY Naše plastové krabice jsou vyrobeny z odolného panenského PP. Jsou silné, stabilní, odolné proti povětrnostním vlivům a snadno se čistí. Oni dělají uspořádání vánku, a každá krabice může být na sobě navzájem, což nejen pomáhá šetřit místo, ale usnadňuje dopravu a ...

REUSUJÍCÍ PLASTICKÉ POHYBOVÉ KRABICE


Naše plastové krabice jsou vyrobeny z odolného panenského PP. Jsou silné, stabilní, odolné proti povětrnostním vlivům a snadno se čistí. Uspořádávají vánky a každá krabice může být na sebe na sobě, což nejenom pomáhá šetřit místo, ale usnadňuje a zajišťuje dopravu. Naše plastové tote boxy mohou být recyklovány a mají životnost přibližně 10 let. Naše připevněné krabice s víkem pomohou tisíce rodin usnadnit pohyb bez vlivu na životní prostředí.

eMOVING packing boxes have interlocking lids, are secure, water resistant, durable, tough and holds up to 30kg

BOČNÍ ROZMĚRY: Boční: 600 mm x 315 mm - Horní: 600 mm x 400 mm

"Naposledy jeden zákazník v Austrálii přestěhoval dům, potřeboval krabice a hodně z nich". S průměrným australským stěhováním domů jednou za sedm let potřebné množství kartonových krabic je fenomenální. Přemýšlejte o tom na chvíli. Aby bylo možné vyrobit pouze jednu tunu papíru přes 90 000 litrů vody, použije se 17 stromů a 79 galonů oleje. A kde končí většina papíru a lepenky? Skládka.

Australané posílají každoročně na skládku 1,9 milionu tun papíru a většinu z nich lze recyklovat. A je to smutný fakt, že když se většina z nás stěhuje domů, přemýšlíme o pohybu s kartonovými krabicemi. Zvýraznění paletového průmyslu si klade za cíl změnit Melbourne udržitelnější možností. Naše opakovaně použitelné plastové boxy pomohou ukončit skládku způsobenou kartonem.

Items out of eMOVING boxeMOVING box with items

ENLIGHTENING PALLET je zkušený opakovaně použitelný plastový přepravní kufr mezi světově proslulými výrobci z opakovaně použitelných plastových krabic, kteří Vám mohou nabídnout velkoobchodní prodej za tepla a levné velkoobchodní dodávky plastových pohyblivých krabic. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.
Hot Tags: opakovaně použitelné plastové krabice, výrobce, továrna, velkoobchod, levné, cena, prodej za tepla