73,5L plastový pohyblivý připevněný víkový kontejner, plastová tote box

1.size: 600x400x412mm2.weight: 3.7kg3.1x20gp: 560pcs, 1x40hq: 1440pcs

Popis produktumateriál Virgin PP
velikost 600x400x412mm
barva modrá, červená, oranžová atd.
hmotnost 3,7 kg
logo tisk podle vašeho požadavku
používání skladování, přeprava
nosnost 122kg
přizpůsobit teplotu. -20 ℃ -60 ℃


Tyto opakovaně použitelné přihrádky na víko se při uzavření nebo hnízdě stahují, když jsou otevřené pro úsporu místa a návrat. S uzamykatelnými závěsnými víky, které zabraňují nákladné ztrátě produktu, jsou tyto nádoby ideálním řešením pro vychystávání a přepravu rozdělené věci.

Díky odolné konstrukci a vynikajícímu designu jsou tyto opakovaně použitelné kontejnery vydrží více než 250 cest, které poskytují vynikající návratnost investic a snížené náklady na distribuci na cestu v porovnání s krabicemi z vlnité lepenky. Konstruované rukojeti pro snadnou manipulaci a rozměrovou konzistenci pro opakovatelný výkon v automatizovaných systémech. Plně recyklovatelný na konci jeho životnosti.


Funkce:

Kovový závěs.

Vroubkované vyztužené otvory pro standardní bezpečnostní pásky.

Rychle uvolněte oblast štítku na přiloženém závěsném krytu a koncích pro snadné čtení a rychlou výměnu štítků.

Ideální aplikace

Používá se pro všeobecné zboží a distribuci dílů.

Standardní dostupné barvy - šedá nebo tmavě modrá.

Na požádání jsou k dispozici světle modrá, béžová, středně zelená, královská modrá nebo červená.


Informace o společnosti


Povýšená paleta Industry Co, Ltd je komplexní velké plastové výrobky výroby a provozu podniků. Hlavně zabývající se plastovou skládací krabicí \ binscarte \ obal box \ košík \ paleta dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnikání, a zřídil kanceláře v Hongkongu a ve vnitrozemí. V současné době společnost pokrývá marketingovou síť doma iv zahraničí, jako je Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby pro získání podpory většiny zákazníků a důvěry. Naší filozofií je: kvalita se snaží o přežití, pověst a značku. Naše výrobky jsou široce používány v petrochemickém, chemickém, pivním, nápojovém, potravinářském, lékařství, tabáku, drátu a kabelu a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Kdykoliv jsme rádi, abychom s vámi upřímně spolupracovali a společně vytvořili lepší budoucnost pro rozvoj čínského logistického průmyslu, který bude poskytovat lepší služby.


Pokud máte nějaké dotazy ohledně našich produktů, kontaktujte nás volně

Hot Tags: 73.5L plastové přemísťování víko kontejner, plastové tote box výrobce, továrna, velkoobchod, levné, cena, horké prodej, recyklovaný černý kontejner na víko