62L plastové přesouvání připojené víka kontejneru

1.Size:600x400x365mm2.Weight:3.6kg3.1x20gp:560pcs, 1x40hq:1440pcs

62L plastové přesouvání připojené víka kontejneru


ENLIGHTENING paleta je, že že zkušený 62 l plastové pohybující připojené víko kontejneru dodavatel svět slavné 62 l plast přesouvání připojené víko kontejneru výrobci, kteří nám mohou nabídnout horké prodej a stěhování přiložené víko kontejneru Velkoobchod levné 62 l plast Služba. Vítá vás objednat naše výrobky za nízkou cenu s naší továrně.


Box detail.png

materiál Plastové
velikost 600x400x365mm
Barva modrá, červená, oranžová atd.
Hmotnost 3,3 kg
logo Tisk vaše poptávka
využití skladování, transportationg
nosnost 40kg
Přizpůsobte temp. -20℃-60℃

Popis výrobku

Box Detail 1.png

Přiložené víko nádoby (obranyschopnosti) jsou ideální pro použití v vychystávání, uzavřené smyčky distribuce a skladování aplikace opakovaně skladovací kontejnery. Připojené víčka snap a bezpečně chránit obsah před prachem nebo poškození. Tyto průmyslové přepravní obaly zásobník pro maximalizované skladování a hnízdo prázdné šetří prostor. Strukturované kalhoty poskytují jistý úchop na dopravní pásy. Silné tvarované ve střenky jsou ergonomicky navrženy pro snadné zvedání a přenášení. Visací zámek oko poskytuje možnost zabezpečení. Vyztužené ocelovými čepy poskytují letech fungování hladkým víkem.

detail.png

Funkce produktu

-Velikosti a barvy mohou být provedeny podle požadavků zákazníka.

-Po stranách horké otiskne a sítotiskem s názvem a logem zákazníka

-Štítek pro popis může být volitelné pro připojení.

-Polypropylen, dlouhá životnost, vhodné zejména pro použití v automovtive průmyslu.

Plasticbox: jsou odolné do teploty, kyseliny, alkalické, dopad a vysoké pevnosti.

a použitelné pro oběh, balení a použití těchto odvětví kovů; elektronické shromáždění, tvorby tkaniny, kůže a hračky atd.


Informace o společnosti

8.jpg

Enlightening palet Industry Co., Ltd je komplexní velkých plastových výrobků Výroba a provoz podniků. Především zabývá plast skládací box\binscarte\turnover box\basket\pallet dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnik a zřízení kanceláří v Hong Kongu a vnitrozemí.

V současné době společnosti marketingové pokrytí sítě doma i v zahraničí, například Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby vyhrát většinu zákazníků podporu a důvěru. Naší filozofií je: ke kvalitě usiluje o přežití, pověst a značka.

Naše produkty jsou široce používány v petrochemickém, chemické, pivo, nápoje, potraviny, medicíny, tabák, dráty a kabel a mnoha dalších průmyslových odvětvích.

Kdykoli, jsme se chtějí spolupracovat s vámi upřímně a společně vytvořit lepší budoucnost pro rozvoj průmyslu, logistiky Číny poskytovat lepší služby.


Certifikát

certificate.jpg

Naše služba

1. poskytovat služby OEM

2. vysoká kvalita, konkurenční ceny

3. módní styl

4. zdarma vytiskněte testovací vzorek na produkt, jak se vám líbí

5. balení jako váš požadavek

6. testování sestavy výrobků budou poskytnuty v případě, že potřebujete

7. odpovíme e-mailem nebo faxem do 24 hodin.

8. prosím, neváhejte a zavolejte nám kdykoliv, pokud existuje jakékoliv dotazy.

Kontaktujte nás svobodně, pokud existuje jakýkoli dotaz ohledně našich produktů


Hot Tags: 62L plastové přesouvání připojené víko kontejneru výrobce, továrny, velkoobchod, levné, cena horké prodej, hromadné plastových barelů, plast totes pro skladování, zodolněné plastová taška, Stohovatelná plastová taška box, přiložené víko distribuce kontejnery