60L bezpečnostní připevněný víko pevný stohovatelný pohyblivý plastový kontejner

60L bezpečnostní připevněný víko pevný stohovatelný pohyblivý plastový kontejner

1.size: 600x400x355mm2.weight: 3.23.1x20gp: 1000ks, 1x40hq: 2400pcs

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

materiálPlastové
velikost600x400x355mm
Barvamodrá, červená, oranžová atd.
Hmotnost3,3 kg
logoTisk vaše poptávka
využitískladování, transportationg
nosnost40-200kg
Přizpůsobte temp.-20℃-60℃

Přiložené víko nádoby (obranyschopnosti) jsou ideální pro použití v vychystávání, uzavřené smyčky distribuce a skladování aplikace opakovaně skladovací kontejnery. Připojené víčka snap a bezpečně chránit obsah před prachem nebo poškození. Tyto průmyslové přepravní obaly zásobník pro maximalizované skladování a hnízdo prázdné šetří prostor. Strukturované kalhoty poskytují jistý úchop na dopravní pásy. Silné tvarované ve střenky jsou ergonomicky navrženy pro snadné zvedání a přenášení. Visací zámek oko poskytuje možnost zabezpečení. Vyztužené ocelovými čepy poskytují letech fungování hladkým víkem.

Informace o společnosti

Enlightening palet Industry Co., Ltd je komplexní velkých plastových výrobků Výroba a provoz podniků. Především zabývá plast skládací box\binscarte\turnover box\basket\pallet dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnik a zřízení kanceláří v Hong Kongu a vnitrozemí. V současné době společnosti marketingové pokrytí sítě doma i v zahraničí, například Austrálie, Indie, Malajsie,Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby vyhrát většinu zákazníkůpodpoře a důvěře. Naší filozofií je: ke kvalitě usiluje o přežití, pověst a značka. Naše produktyjsou široce používány v petrochemickém, chemické, pivo, nápoje, potraviny, medicíny, tabák, dráty a kabel a mnozíostatní průmyslová odvětví. Kdykoli, jsme ochotni spolupracovat s vámi upřímně a společně vytvořit lepší budoucnost,pro rozvoj čínské logistické branže poskytovat lepší služby.

Kontaktujte nás svobodně, pokud existuje jakýkoli dotaz ohledně našich produktů


Hot Tags: 60L bezpečnostní přiložený víko pevné stohovatelné pohybující se plastové kontejnery výrobce, továrna, velkoobchod, levné, cena, horké prodej
Dvojice:50L Pohybující se plastový zásobník Úložný zásobník Připojený víko Stohovatelný kontejner Další:Ne

Dotaz

You Might Also Like