16L stohovatelná plastová skříňka pro skladování Přiložený zásobník víka, plastová odkládací schránka

1.size: 400x300x240mm2.weight: 1.5kg3.1x20gp: 1440pcs, 1x40hq: 3480pcs

16 L nestable plastový úložný box připojený víko kontejneru, nestable plastový úložný box

Popis výrobku

Dózy na stěhování zásobníku při zavření nebo vnořit, když jsou otevřené pro kompaktní uložení a návrat. Uzamykatelná, zavěšené víky, které zabránit nákladné ztráty produktu tyto kontejnery jsou ideálním řešením pro split případ výdeje a expedice.


Odolná konstrukce a prvotřídní design těchto vratných obalů, poslední více než 250 výlety, poskytující vynikající návratnost investic a snížené distribuční náklady za cestu ve srovnání s krabicemi z vlnité lepenky. Tvarovaná madla pro snadnou manipulaci a rozměrovou konzistenci pro opakovatelný výkon v automatických systémech. Plně recyklovatelný na konci své životnosti.

materiálPlastové
velikost600x400x330mm
Barvamodrá, červená, oranžová atd.
Hmotnost3,45 kg
logoTisk vaše poptávka
využitískladování, transportationg
nosnost40kg
Přizpůsobte temp.-20℃-60℃

Informace o společnosti

Enlightening palet Industry Co., Ltd je komplexní velkých plastových výrobků produkce afungování podniků. Především zabývá plast skládací box\binscarte\turnover box\basket\pallet dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnik a zřízení kanceláří v Hong Kongu a vnitrozemí. V současné době společnosti marketingové pokrytí sítě doma i v zahraničí, například Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby vyhrát většinu zákazníků podporu a důvěru. Naší filozofií je: ke kvalitě usiluje o přežití, pověst a značka. Naše produkty jsou široce používány v petrochemickém, chemické, pivo, nápoje, potraviny, medicíny, tabák, dráty a kabel a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Kdykoli, jsme se chtějí spolupracovat s vámi upřímně a společně vytvořit lepší budoucnost pro rozvoj průmyslu, logistiky Číny poskytovat lepší služby.

Ostatní velikosti show

Kontaktujte nás svobodně, pokud existuje jakýkoli dotaz ohledně našich produktů

Hot Tags: 16L plastové pohyblivé přiložené víko nádoby výrobců, továrny, velkoobchod, levné, cena, horké prodej, stohovatelný a stohovatelný přihrádka na víko, stohovatelná skříňka /, připevněná skříňka s víkem, plastová nádoba na potraviny, plastová skříňka s víkem